Limit Teknik

Kurumsal


İletişim

İNCİ KAYA GENÇ | Jeoloji Müh.

16 Şubat 1974'de Ankara'da doğmuş, ilk ve orta öğrenimini Ankara'da bitirdikten sonra 1996 yılında ODTÜ Jeoloji Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Uzmanlık alanları; jeoteknik araştırmalar için jeolojik ve jeoteknik raporlama, yerinde ve laboratuvarda yapılan deneyler ve hesaplamaları, zemin iyileştirme yöntemleri, kazık, palplanj ve ankraj analiz ve projelendirmeleridir.


1997-2002 yılları arasında Spektra Jeotek A.Ş.'de Melen projesi dahil yüklendiği tüm projelerde Proje Mühendisi olarak görev yapmıştır. Limit A.Ş.'nin kurucusu ve yönetim kurulu üyesi olarak kuruluşu olan 2002 yılından bu yana firmanın yüklendiği projelerde görev yapmaktadır. Evli ve 2 çocuk annesidir.


img
img

KARACA KARAKAŞ | Jeoloji Müh.

15 Mart 1973'te Kırşehir'de doğmuş, ilk ve orta öğrenimini Ankara'da bitirdikten sonra 1997 yılında Çukurova Ünivresitesi Jeoloji Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Uzmanlık alanları; jeoloji, jeoteknik, hidrojeoloji, jeofizik, maden mühendislikleri konularında; harita çalışmaları, sondaj, numune alımı ve arazi deneylerinin ve laboratuvar deneylerinin yapılmasıdır.


1997-2002 yılları arasında Spektra Jeotek A.Ş.'de Melen projesi dahil firmanın yüklendiği projelerde arazi mühendisi olarak görev yapmıştır. Limit A.Ş.'nin kurucusu ve yönetim kurulu üyesi olarak kuruluşu olan 2002 yılından bu yana firmanın yüklendiği projelerde görev yapmaktadır. Evli ve 2 çocuk babasıdır.